Additional information
| Band Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Band Width | 22.00 mm |
| Case Diameter | 42.00 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |
| Band Material | Leather |
|---|---|
| Band Width | 22.00 mm |
| Case Diameter | 44.00 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |
| Band Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Band Width | 22.00 mm |
| Case Diameter | 44.00 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |
| Band Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Band Width | 22.00 mm |
| Case Diameter | 43.00 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |
| Band Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Band Width | 22.00 mm |
| Case Diameter | 42.00 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |
| Band Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Band Width | 22.00 mm |
| Case Diameter | 45.0 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |
| Band Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Band Width | 22.00 mm |
| Case Diameter | 43.00 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |
| Band Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Band Width | 25.00 mm |
| Case Diameter | 44.00 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch Movement | Japan Quartz Movement |
| Water Resistance | 50 meters |