-14%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
ساعة جيس للرجال W0193G2
76 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 4,400.EGP 3,795السعر الحالي هو: EGP 3,795.
Original Guess Watch Optic for Men W0193G2 Black dial Silver Metal Strap
Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
21 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | W0193G2 |
| Part Name | Optic |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day Month |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 102 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01146020379 |
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع















