-33%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
Tommy Hilfiger Watch For Men 1792188
50 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 4,900.EGP 3,295السعر الحالي هو: EGP 3,295.
Original Tommy Hilfiger watch for men Th85 1792188 with Green dial Green Leather strap 50m Water Resistance
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
6 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792188 |
| Part Number | Th85 |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Green |
| Dial Color | Green |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 150 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01146020379 |
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع















