-32%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
Tommy Hilfiger Watch For Men 1792157
17 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 4,850.EGP 3,295السعر الحالي هو: EGP 3,295.
Original Tommy Hilfiger watch for men in egypt TH85 1792157 White dial Silver Metal strap
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
90 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792157 |
| Part Number | TH85 |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 461 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | White |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 139 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01146020379 |
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع













