-26%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
Seamaster Planet Ocean 600M 45.5 mm steel ‑ Sedna gold on leather strap with rubber lining
48 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 8,750.EGP 6,500السعر الحالي هو: EGP 6,500.
89 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand | Omega |
|---|---|
| Model Type | Seamaster Planet Ocean |
| Type | For Men |
| The shape of the clock | Circular |
| Display Type | Theoretical |
| Enamel color | Blue |
| Type of Walk | Skin |
| Belts Color | Blue |
| Material of making belts | Genuine leather |
| Diameter | 45.5 mm |
| Fish | 18.9 mm |
| Weight | 178 g |
| History | Days of the month |
| Water resistance | ———— |
| Movement Type | Battery (Quartz) |
| Product Code | 215.23.46.51.03.001 |
| Warranty | General against industry defects |
معلومات إضافية
معلومات إضافية
| الجنس |
|---|
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع












