-27%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
Tommy Hilfiger Watch For Women 1782743
39 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 4,250.EGP 3,100السعر الحالي هو: EGP 3,100.
Original Tommy Hilfiger watch for Ladies in egypt Mellie 1782743 Blue dial Blue Metal strap .TH.504.3.96.3723
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
49 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782743 |
| Part Number | Mellie |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 19 mm |
| Case Thickness | 10.7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day Date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 113 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01146020379 |
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع














