-21%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
Tommy Hilfiger Watch For Women 1782760
37 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 4,200.EGP 3,300السعر الحالي هو: EGP 3,300.
Original Tommy Hilfiger watch for Ladies in egypt Natalie 1782760 Crystal Silver dial gold & Silver Metal strap
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
21 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782760 |
| Part Number | Natalie |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 34 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver & Gold |
| Dial Color | Crystal Silver |
| Calendar | ——– |
| Special Features | ——– |
| Weight | 63 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01146020379 |
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع















