-36%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
ساعة جيس للرجال GW0325G2
52 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 7,200.EGP 4,600السعر الحالي هو: EGP 4,600.
Original Guess Watch Exposure for Men GW0325G2 Black dial Green Rubber Strap Gold Case
Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
43 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0325G2 |
| Part Name | Exposure |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 48 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 9.20 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Green |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day Date |
| Special Features | Day Date |
| Weight | 191 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Years against industry defects |
| Phone number | 01146020379 |
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع















