-35%
متوفر في المخزون
متوفر لدينا
Tommy Hilfiger Men’s Watch 1710619
85 قامو بإضافة المنتج إلى السلة اخر 7 ايام
السعر الأصلي هو: EGP 4,890.EGP 3,200السعر الحالي هو: EGP 3,200.
Original Tommy Hilfiger watch for men Walker 1710619 with Navy Blue dial Black Leather strap 50m Water Resistance
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
46 يتصفحون الموقع الان
وسائل دفع متعددة:

الوصف
الوصف
| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1710619 |
| Part Number | Walker |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11.7 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Navy Blue |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 90 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01146020379 |
تشكيلة كبيرة في مكان واحد
تحديث مستمر للمنتجات
تواصل مباشر على واتساب
سهولة الطلب من الموقع















